LF33ABDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF33ABDT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF33ABDT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Podatkovni listi: LF33ABDT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF33ABDT-TR
Številka dela LF33ABDT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331784 pcs Podatkovni list LF33ABDT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-5225-2
LF33ABDT-TR-ND
LF33ABDTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA DPAK Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 500mA