LF18ABPT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF18ABPT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK
Podatkovni listi: LF18ABPT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF18ABPT
Številka dela LF18ABPT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133609 pcs Podatkovni list LF18ABPT.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 200mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA PPAK
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LF18
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF18ABV
LF18ABV
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220AB
Na zalogi: 158417 pcs
Prenesi: LF18ABV.pdf
RFQ
LF18ABDT-TR
LF18ABDT-TR
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Na zalogi: 356137 pcs
Prenesi: LF18ABDT-TR.pdf
RFQ
LF18ABPT-TR
LF18ABPT-TR
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK