LF15CDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF15CDT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF15CDT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK
Podatkovni listi: LF15CDT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF15CDT-TR
Številka dela LF15CDT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173839 pcs Podatkovni list LF15CDT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1V @ 200mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA DPAK
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -