LF120ABPT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF120ABPT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 500MA PPAK
Podatkovni listi: LF120ABPT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF120ABPT-TR
Številka dela LF120ABPT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116414 pcs Podatkovni list LF120ABPT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 69dB ~ 54dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA PPAK
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1.5mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable