LF120ABDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF120ABDT-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF120ABDT-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Podatkovni listi: LF120ABDT-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF120ABDT-TR
Številka dela LF120ABDT-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 286409 pcs Podatkovni list LF120ABDT-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 69dB ~ 54dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-8330-2
LF120ABDT-TR-ND
LF120ABDTTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA DPAK Tok - Supply (Max) 12mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1.5mA Trenutni - izhod 500mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LF120
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF10YX
LF10YX
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: PATCHCORD 1/4" YELLOW 10FT
Na zalogi: 1344 pcs
Prenesi: LF10YX.pdf
RFQ
LF120CDT
LF120CDT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Na zalogi: 137586 pcs
Prenesi: LF120CDT.pdf
RFQ
LF10WBRB-4P
LF10WBRB-4P
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
Prenesi: LF10WBRB-4P.pdf
LF120ABDT
LF120ABDT