LE45CD-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LE45CD-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LE45CD-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
Podatkovni listi: LE45CD-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LE45CD-TR
Številka dela LE45CD-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371582 pcs Podatkovni list LE45CD-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 77dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7797-2
LE45CD-TR-ND
LE45CDTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 100mA 8-SO Tok - Supply (Max) 3mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije Enable Številka osnovnega dela LE45
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LE47ABZ
LE47ABZ
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 4.7V 100MA TO92-3
Na zalogi: 203403 pcs
Prenesi: LE47ABZ.pdf
RFQ
LE45CD
LE45CD
Opis: IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
Na zalogi: 220243 pcs
Prenesi: LE45CD.pdf
RFQ
LE40CD
LE40CD
Opis: IC REG LINEAR 4V 100MA 8SO