LE45ABZ-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LE45ABZ-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.5V 100MA TO92-3
Podatkovni listi: LE45ABZ-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LE45ABZ-TR
Številka dela LE45ABZ-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 4.5V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233448 pcs Podatkovni list LE45ABZ-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 77dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 100mA TO-92-3
Tok - Supply (Max) 3mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LE45
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LE45CD-TR
LE45CD-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
Na zalogi: 371582 pcs
Prenesi: LE45CD-TR.pdf
RFQ
LE45CZ-TR
LE45CZ-TR
Opis: IC REG LINEAR 4.5V 100MA TO92-3
Na zalogi: 242969 pcs
Prenesi: LE45CZ-TR.pdf
RFQ
LE45CD
LE45CD
Prenesi: LE45CD.pdf
LE45CZ
LE45CZ
Prenesi: LE45CZ.pdf
LE45ABZ
LE45ABZ