LE33CZ-AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LE33CZ-AP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Podatkovni listi: LE33CZ-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LE33CZ-AP
Številka dela LE33CZ-AP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328344 pcs Podatkovni list LE33CZ-AP.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-16180-3
LE33CZ-AP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 3mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 100mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LE33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LE35CZ
LE35CZ
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.5V 100MA TO92-3
Na zalogi: 269952 pcs
Prenesi: LE35CZ.pdf
RFQ
LE33CD
LE33CD
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Na zalogi: 213452 pcs
Prenesi: LE33CD.pdf
RFQ
LE33ABZ
LE33ABZ
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Prenesi: LE33ABZ.pdf
LE30CZ
LE30CZ
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3