LE33ABD-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LE33ABD-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LE33ABD-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Podatkovni listi: LE33ABD-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LE33ABD-TR
Številka dela LE33ABD-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203538 pcs Podatkovni list LE33ABD-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
Tok - Supply (Max) 3mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LE33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LE30CD-TR
LE30CD-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA 8SO
Na zalogi: 314529 pcs
Prenesi: LE30CD-TR.pdf
RFQ
LE33ABD
LE33ABD
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Na zalogi: 198135 pcs
Prenesi: LE33ABD.pdf
RFQ
LE33CZ
LE33CZ
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Prenesi: LE33CZ.pdf
LE33CD
LE33CD
Prenesi: LE33CD.pdf
LE30CD
LE30CD
Prenesi: LE30CD.pdf
LE30CZ-TR
LE30CZ-TR
Opis: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3
Prenesi: LE30CZ-TR.pdf
LE30CZ-AP
LE30CZ-AP
Prenesi: LE30CZ-AP.pdf
LE30CZ
LE30CZ