LDS3985PU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDS3985PU33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDS3985PU33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Podatkovni listi: LDS3985PU33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDS3985PU33R
Številka dela LDS3985PU33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244616 pcs Podatkovni list LDS3985PU33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6852-2
LDS3985PU33R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3) Tok - Supply (Max) 300µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 300mA