LDS3985PU18RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDS3985PU18RY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDS3985PU18RY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6DFN
Podatkovni listi: 1.LDS3985PU18RY.pdf2.LDS3985PU18RY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDS3985PU18RY
Številka dela LDS3985PU18RY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 156215 pcs Podatkovni list 1.LDS3985PU18RY.pdf2.LDS3985PU18RY.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-18014-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 6-DFN (3x3)
Tok - Supply (Max) 300µA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Shutdown