LDLN025PU50R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025PU50R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN025PU50R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 250MA 4DFN
Podatkovni listi: 1.LDLN025PU50R.pdf2.LDLN025PU50R.pdf3.LDLN025PU50R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN025PU50R
Številka dela LDLN025PU50R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 5V 250MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 302194 pcs Podatkovni list 1.LDLN025PU50R.pdf2.LDLN025PU50R.pdf3.LDLN025PU50R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DFN (1x1) Serija -
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17265-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 250mA 4-DFN (1x1)
Tok - Supply (Max) 425µA Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable