LDLN025PU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025PU33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDLN025PU33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 250MA 4DFN
Podatkovni listi: 1.LDLN025PU33R.pdf2.LDLN025PU33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDLN025PU33R
Številka dela LDLN025PU33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 250MA 4DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 266210 pcs Podatkovni list 1.LDLN025PU33R.pdf2.LDLN025PU33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DFN (1x1) Serija -
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17003-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 4-DFN (1x1) Tok - Supply (Max) 425µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 250mA