LDL112D18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDL112D18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDL112D18R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 8SO
Podatkovni listi: 1.LDL112D18R.pdf2.LDL112D18R.pdf3.LDL112D18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDL112D18R
Številka dela LDL112D18R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294828 pcs Podatkovni list 1.LDL112D18R.pdf2.LDL112D18R.pdf3.LDL112D18R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 1.2A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 57dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.2A 8-SO
Tok - Supply (Max) 400µA Trenutni - Quiescent (Iq) 70µA
Trenutni - izhod 1.2A Nadzorne funkcije Enable