LDL1117S25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDL1117S25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDL1117S25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1.2A SOT223
Podatkovni listi: 1.LDL1117S25R.pdf2.LDL1117S25R.pdf3.LDL1117S25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDL1117S25R
Številka dela LDL1117S25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.2A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 790512 pcs Podatkovni list 1.LDL1117S25R.pdf2.LDL1117S25R.pdf3.LDL1117S25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 1.2A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 18V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija -
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 87dB ~ 65dB (120Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17237-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.2A SOT-223
Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA Trenutni - izhod 1.2A