LDK130M10R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M10R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK130M10R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5
Podatkovni listi: LDK130M10R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK130M10R
Številka dela LDK130M10R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139370 pcs Podatkovni list LDK130M10R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-14251-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 300mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 300mA