LDK130C33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130C33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK130C33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 300MA SOT323-5
Podatkovni listi: LDK130C33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK130C33R
Številka dela LDK130C33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 300MA SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 321724 pcs Podatkovni list LDK130C33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-13705-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA SOT-323-5 Tok - Supply (Max) 120µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 300mA