LDBL20D-33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDBL20D-33R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDBL20D-33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.3V 200MA 4-STSTAMP
Podatkovni listi: 1.LDBL20D-33R.pdf2.LDBL20D-33R.pdf3.LDBL20D-33R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDBL20D-33R
Številka dela LDBL20D-33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.3V 200MA 4-STSTAMP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 106401 pcs Podatkovni list 1.LDBL20D-33R.pdf2.LDBL20D-33R.pdf3.LDBL20D-33R.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-STSTAMP (0.47x0.47) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-XFQFN PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17584-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA 4-STSTAMP (0.47x0.47)
Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA Trenutni - izhod 200mA