LDBL20D-25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDBL20D-25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDBL20D-25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 200MA 4-STSTAMP
Podatkovni listi: 1.LDBL20D-25R.pdf2.LDBL20D-25R.pdf3.LDBL20D-25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDBL20D-25R
Številka dela LDBL20D-25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 2.5V 200MA 4-STSTAMP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113364 pcs Podatkovni list 1.LDBL20D-25R.pdf2.LDBL20D-25R.pdf3.LDBL20D-25R.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-STSTAMP™ Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-STSTAMP™ PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-16413-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 4-STSTAMP™ Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable