LD39150DT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39150DT25-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39150DT25-R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK
Podatkovni listi: LD39150DT25-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39150DT25-R
Številka dela LD39150DT25-R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226400 pcs Podatkovni list LD39150DT25-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6143-2
LD39150DT25R
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -