LD39130SPU25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39130SPU25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD39130SPU25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6DFN
Podatkovni listi: LD39130SPU25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD39130SPU25R
Številka dela LD39130SPU25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 318890 pcs Podatkovni list LD39130SPU25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 300mA (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (1.2x1.3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-XFDFN PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 6-DFN (1.2x1.3)
Trenutni - Quiescent (Iq) 45µA Trenutni - izhod 300mA