LD2981ABU18TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2981ABU18TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD2981ABU18TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT89-3
Podatkovni listi: LD2981ABU18TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD2981ABU18TR
Številka dela LD2981ABU18TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 100MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62447 pcs Podatkovni list LD2981ABU18TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.375V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-243AA PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1523-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SOT-89-3 Tok - Supply (Max) 2.6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 100mA