LD2981ABM38TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2981ABM38TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD2981ABM38TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.8V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi: LD2981ABM38TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD2981ABM38TR
Številka dela LD2981ABM38TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.8V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182361 pcs Podatkovni list LD2981ABM38TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.375V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.8V 100mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 2.6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable