LD29300P2M33R
pregled izdelka
Številka dela: LD29300P2M33R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4
Podatkovni listi: LD29300P2M33R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LD29300P2M33R
Številka dela LD29300P2M33R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3637 pcs Podatkovni list LD29300P2M33R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja P2PAK-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 67dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3475-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A P2PAK-4 Tok - Supply (Max) 100mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA Trenutni - izhod 3A