LD29300P2M33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD29300P2M33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4
Podatkovni listi: LD29300P2M33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD29300P2M33
Številka dela LD29300P2M33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77132 pcs Podatkovni list LD29300P2M33.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja P2PAK-4 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 67dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A P2PAK-4
Tok - Supply (Max) 100mA Trenutni - Quiescent (Iq) 180µA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LD29300
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD29300D2T80
LD29300D2T80
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 8V 3A D2PAK
Na zalogi: 85167 pcs
Prenesi: LD29300D2T80.pdf
RFQ
LD29300P2M18R
LD29300P2M18R
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 3A P2PAK-4
Na zalogi: 54417 pcs
Prenesi: LD29300P2M18R.pdf
RFQ
LD29300P2M33R
LD29300P2M33R
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4