LD1117V25C
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117V25C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117V25C
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB
Podatkovni listi: LD1117V25C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117V25C
Številka dela LD1117V25C Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154212 pcs Podatkovni list LD1117V25C.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3459-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LD1117
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1117V33-DG
LD1117V33-DG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB
Na zalogi: 245796 pcs
Prenesi: LD1117V33-DG.pdf
RFQ
LD1117V50
LD1117V50
Opis: IC REG LINEAR 5V 800MA TO220AB
Na zalogi: 178225 pcs
Prenesi: LD1117V50.pdf
RFQ
LD1117V25
LD1117V25
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB
Prenesi: LD1117V25.pdf
LD1117V-DG
LD1117V-DG
Opis: IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220
Prenesi: LD1117V-DG.pdf
LD1117V18
LD1117V18
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO220AB
Prenesi: LD1117V18.pdf
LD1117V
LD1117V
Opis: IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220AB