LD1117V25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117V25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1117V25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB
Podatkovni listi: LD1117V25.pdf
Status RoHs Zahtevajte preverjanje inventarja / Zahtevajte preverjanje inventarja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1117V25
Številka dela LD1117V25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Zahtevajte preverjanje inventarja / Zahtevajte preverjanje inventarja
Količina na voljo 72648 pcs Podatkovni list LD1117V25.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3458-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LD1117
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1117V33
LD1117V33
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB
Na zalogi: 188773 pcs
Prenesi: LD1117V33.pdf
RFQ
LD1117V
LD1117V
Opis: IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220AB