LD1086V18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1086V18
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB
Podatkovni listi: LD1086V18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1086V18
Številka dela LD1086V18 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70052 pcs Podatkovni list LD1086V18.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 82dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3449-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -