LD1086V18-DG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V18-DG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1086V18-DG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220
Podatkovni listi: LD1086V18-DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1086V18-DG
Številka dela LD1086V18-DG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67328 pcs Podatkovni list LD1086V18-DG.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 82dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-15589-5
LD1086V18-DG-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1086PUR
LD1086PUR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1.5A 8DFN
Na zalogi: 206870 pcs
Prenesi: LD1086PUR.pdf
RFQ
LD1086V18
LD1086V18
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB
Na zalogi: 70052 pcs
Prenesi: LD1086V18.pdf
RFQ
LD1086V
LD1086V
Opis: IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220AB