LD1086D2T33TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086D2T33TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1086D2T33TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK
Podatkovni listi: LD1086D2T33TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1086D2T33TR
Številka dela LD1086D2T33TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231867 pcs Podatkovni list LD1086D2T33TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 79dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1224-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A D2PAK Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LD1086
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LD1086DT15R
LD1086DT15R
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A DPAK
Na zalogi: 5935 pcs
Prenesi: LD1086DT15R.pdf
RFQ
LD1086D2T25TR
LD1086D2T25TR
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A D2PAK
Na zalogi: 113866 pcs
Prenesi: LD1086D2T25TR.pdf
RFQ
LD1086D2T33
LD1086D2T33
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK