LD1086D2T33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086D2T33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1086D2T33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK
Podatkovni listi: LD1086D2T33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1086D2T33
Številka dela LD1086D2T33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156875 pcs Podatkovni list LD1086D2T33.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 79dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A D2PAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 1.5A