LD1085V12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1085V12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1085V12
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB
Podatkovni listi: LD1085V12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1085V12
Številka dela LD1085V12 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 3A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101759 pcs Podatkovni list LD1085V12.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 66dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3432-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -