LD1085DT25R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1085DT25R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1085DT25R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK
Podatkovni listi: LD1085DT25R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1085DT25R
Številka dela LD1085DT25R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121253 pcs Podatkovni list LD1085DT25R.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3431-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A DPAK Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -