LD1085D2M12R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1085D2M12R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 3A D2PAK-3
Podatkovni listi: LD1085D2M12R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1085D2M12R
Številka dela LD1085D2M12R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 3A D2PAK-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114767 pcs Podatkovni list LD1085D2M12R.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 66dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3420-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 3A D2PAK-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -