LD1084V33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1084V33 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD1084V33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB
Podatkovni listi: LD1084V33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD1084V33
Številka dela LD1084V33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72889 pcs Podatkovni list LD1084V33.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.5V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-3416-5 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 5A Nadzorne funkcije -