L78S12CV-DG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78S12CV-DG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78S12CV-DG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 2A TO220
Podatkovni listi: L78S12CV-DG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L78S12CV-DG
Številka dela L78S12CV-DG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 2A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2886 pcs Podatkovni list L78S12CV-DG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 47dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 2A TO-220
Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA Trenutni - izhod 2A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela L78S12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L78S10CV-DG
L78S10CV-DG
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 10V 2A TO220
Na zalogi: 41976 pcs
Prenesi: L78S10CV-DG.pdf
RFQ
L78S12CV
L78S12CV
Opis: IC REG LINEAR 12V 2A TO220AB