L78S10CV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78S10CV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78S10CV
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 2A TO220AB
Podatkovni listi: L78S10CV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78S10CV
Številka dela L78S10CV Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 10V 2A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143456 pcs Podatkovni list L78S10CV.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 47dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-6039-5
L78S10CV-ND
delovna temperatura 0°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 2A TO-220AB Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije -