L78L33ACD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L33ACD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L33ACD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Podatkovni listi: L78L33ACD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L33ACD
Številka dela L78L33ACD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 365180 pcs Podatkovni list L78L33ACD.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 49dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 5.5mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -