L78L33ABUTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L33ABUTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L33ABUTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Podatkovni listi: L78L33ABUTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L33ABUTR
Številka dela L78L33ABUTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 612610 pcs Podatkovni list L78L33ABUTR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA PSRR 49dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7286-2
L78L33ABUTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-89-3 Tok - Supply (Max) 6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5.5mA Trenutni - izhod 100mA