L78L24ABD13TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L24ABD13TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L24ABD13TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 24V 100MA 8SO
Podatkovni listi: L78L24ABD13TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L24ABD13TR
Številka dela L78L24ABD13TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 24V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283947 pcs Podatkovni list L78L24ABD13TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 24V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 37dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7770-2
L78L24ABD13TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA 8-SO Tok - Supply (Max) 6.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 100mA