L78L20ACD-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L20ACD-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L20ACD-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 20V 100MA 8SO
Podatkovni listi: L78L20ACD-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L20ACD-TR
Številka dela L78L20ACD-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 20V 100MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344918 pcs Podatkovni list L78L20ACD-TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 20V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 38dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 20V 100mA 8-SO
Tok - Supply (Max) 6.5mA Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -