L78L15ACZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L15ACZ
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Podatkovni listi: L78L15ACZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L15ACZ
Številka dela L78L15ACZ Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 255026 pcs Podatkovni list L78L15ACZ.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 39dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-13129
L78L15ACZ-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 6.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 100mA