L78L15ACUTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78L15ACUTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L78L15ACUTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 100MA SOT89-3
Podatkovni listi: L78L15ACUTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L78L15ACUTR
Številka dela L78L15ACUTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 224184 pcs Podatkovni list L78L15ACUTR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-243AA PSRR 39dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7279-1 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA SOT-89-3 Tok - Supply (Max) 6.5mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA Trenutni - izhod 100mA