L5300EPTTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L5300EPTTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK
Podatkovni listi: L5300EPTTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L5300EPTTR
Številka dela L5300EPTTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154295 pcs Podatkovni list L5300EPTTR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA PPAK
Tok - Supply (Max) 4.2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela L5300
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L53HD
L53HD
Proizvajalci: Kingbright
Opis: LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Na zalogi: 214928 pcs
Prenesi: L53HD.pdf
RFQ
MAX8510ETA33+T
MAX8510ETA33+T
Proizvajalci: Maxim Integrated
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 120MA 8TDFN
Na zalogi: 137494 pcs
Prenesi: MAX8510ETA33+T.pdf
RFQ
L5300RPTTR
L5300RPTTR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 5V 300MA PPAK