L5300AH7TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L5300AH7TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK
Podatkovni listi: L5300AH7TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L5300AH7TR
Številka dela L5300AH7TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 5V 300MA 6HPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137433 pcs Podatkovni list L5300AH7TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 6-HPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab) PSRR 60dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 300mA 6-HPAK
Tok - Supply (Max) 4.2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable, Reset