L5150GJTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L5150GJTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L5150GJTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12
Podatkovni listi: L5150GJTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L5150GJTR
Številka dela L5150GJTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67276 pcs Podatkovni list L5150GJTR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PowerSSO-12 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer PowerSSO-12 PSRR 48dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-11662-6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA PowerSSO-12 Tok - Supply (Max) 4.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable, Reset Številka osnovnega dela L5150
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L5150CJ
L5150CJ
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LIN 5V 150MA POWERSSO-12
Na zalogi: 146245 pcs
Prenesi: L5150CJ.pdf
RFQ
L513
L513
Proizvajalci: Crydom
Opis: MODULE SCR/DIODE 25A 280VAC PCB
Na zalogi: 3647 pcs
Prenesi: L513.pdf
RFQ
L512
L512
Proizvajalci: Crydom
Opis: MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC PCB