L5150CSTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L5150CSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L5150CSTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
Podatkovni listi: L5150CSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L5150CSTR
Številka dela L5150CSTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269508 pcs Podatkovni list L5150CSTR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 48dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-11661-2
L5150CSTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO Tok - Supply (Max) 4.2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 80µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Reset Številka osnovnega dela L5150
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L512MB
L512MB
Proizvajalci: Luxo
Opis: LAMP ARTICULATING 15W
Na zalogi: 7076 pcs
Prenesi: L512MB.pdf
RFQ
L512F
L512F
Proizvajalci: Crydom
Opis: MODULE SCR/DIODE 25A 240VAC PCB