L4973V5.1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4973V5.1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 18DIP
Podatkovni listi: L4973V5.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4973V5.1
Številka dela L4973V5.1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 18DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44136 pcs Podatkovni list L4973V5.1.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 5.1V (5.1V) Voltage - Output (Max) 50V
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 18-DIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7249-5
E-L4973V5.1
E-L4973V5.1-ND
L4973V5.1-ND
L4973V51
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 100kHz ~ 300kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 5.1V (5.1V) 1 Output 3.5A 18-DIP (0.300", 7.62mm) Trenutni - izhod 3.5A
Številka osnovnega dela L4973
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4976
L4976
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG BUCK ADJ 1A 8DIP