L4973D3.3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4973D3.3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A SOIC20
Podatkovni listi: L4973D3.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4973D3.3
Številka dela L4973D3.3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG BUCK ADJ/3.3V 3.5A SOIC20 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44906 pcs Podatkovni list L4973D3.3.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 0.5V (3.3V) Voltage - Output (Max) 50V
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 55V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 20-SO Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Adjustable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 100kHz ~ 300kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Fixed) 0.5V (3.3V) 1 Output 3.5A 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Trenutni - izhod 3.5A Številka osnovnega dela L4973
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4973V5.1
L4973V5.1
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 18DIP
Na zalogi: 44136 pcs
Prenesi: L4973V5.1.pdf
RFQ
L4973D5.1
L4973D5.1
Opis: IC REG BUCK ADJ/5.1V 3.5A 20SOIC
Na zalogi: 22334 pcs
Prenesi: L4973D5.1.pdf
RFQ
L4971
L4971
Opis: IC REG BUCK ADJ 1.5A 8DIP
Prenesi: L4971.pdf
L4973D5.1-013TR
L4973D5.1-013TR
Prenesi: L4973D5.1-013TR.pdf
L4972A
L4972A
Opis: IC REG BUCK ADJ 2A 20DIP