L4940V12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4940V12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4940V12
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB
Podatkovni listi: L4940V12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4940V12
Številka dela L4940V12 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82750 pcs Podatkovni list L4940V12.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.9V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 17V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 61dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1403-5 delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220AB Tok - Supply (Max) 50mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA Trenutni - izhod 1.5A